Home Products Optoelectronics LEDs - Lamp Replacements 10-2H25.2045
Images are for reference only
Add to Favourites
10-2H25.2045
Manufacturer
EAO
P/N
10-2H25.2045
Date Code
18+
Package
Detailed Description
LED Lamp Replacement Green Miniature Bayonet (BA9S) 230VAC 0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm)