Home Products Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) 3RL090M-5-S
Images are for reference only
3RL090M-5-S
Manufacturer
Brightking(台湾君耀)
P/N
3RL090M-5-S
Date Code
23+
Package
SMD
Detailed Description
Gas Discharge Tube 90 V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount