Images are for reference only
DF52-4S-0.8H(21)
Manufacturer
HRS
P/N
DF52-4S-0.8H(21)
Date Code
Package
Detailed Description
4 Position Socket Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Tin