Home Products Power Supplies - Board Mount AC DC Converters RAC04-15SGB
Images are for reference only
Add to Favourites
RAC04-15SGB
Manufacturer
Recom Power
P/N
RAC04-15SGB
Date Code
19+
Package
Detailed Description
Enclosed AC DC Converters 1 Output 15V 270mA 85 ~ 305 VAC Input