Home Products Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors 16SVPC150M
Images are for reference only
Add to Favourites
16SVPC150M
Manufacturer
PANASONIC
P/N
16SVPC150M
Date Code
21+
Package
Detailed Description
150 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 22mOhm 2000 Hrs @ 105°C