Home Products Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors 25SVPF180M
Images are for reference only
Add to Favourites
25SVPF180M
Manufacturer
PANASONIC
P/N
25SVPF180M
Date Code
21+
Package
Detailed Description
180 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 16mOhm 5000 Hrs @ 105°C