Home Products Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors 35SEK47M
Images are for reference only
Add to Favourites
35SEK47M
Manufacturer
PANASONIC
P/N
35SEK47M
Date Code
22+
Package
DIP
Detailed Description
47 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 27mOhm 1000 Hrs @ 125°C