Home Products Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors 50SVPF10M
Images are for reference only
Add to Favourites
50SVPF10M
Manufacturer
PANASONIC
P/N
50SVPF10M
Date Code
21+
Package
Detailed Description
10 µF 50 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 40mOhm 5000 Hrs @ 105°C