Home Products Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) 3RM090L-8/B
Images are for reference only
3RM090L-8/B
Manufacturer
Brightking(台湾君耀)
P/N
3RM090L-8/B
Date Code
22+
Package
SMD/SMT
Detailed Description
Gas Discharge Tube 90 V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole