Home Products Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors 63SXV33M
Images are for reference only
Add to Favourites
63SXV33M
Manufacturer
Panasonic(松下)
P/N
63SXV33M
Date Code
20+
Package
Detailed Description
33 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 25mOhm 1000 Hrs @ 125°C