Home Products Filters Power Line Filter Modules FN405-10-02
Images are for reference only
Add to Favourites
FN405-10-02
Manufacturer
SCHAFFNER
P/N
FN405-10-02
Date Code
24+
Package
Detailed Description
Single Phase EMC/EMI Line Filter 10 A 250VAC DC ~ 400Hz Single Stage PC Pins