Home Products Filters Power Line Filter Modules FN610-20-06
Images are for reference only
Add to Favourites
FN610-20-06
Manufacturer
爱科
P/N
FN610-20-06
Date Code
Package
Detailed Description
Single Phase EMC/EMI Line Filter 20 A 250VAC DC ~ 400Hz Single Stage Quick Connect