Home Products Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses 04611.25ER
Images are for reference only
04611.25ER
Manufacturer
Littelfuse(美国力特)
P/N
04611.25ER
Date Code
21+
Package
SMD
Detailed Description
1.25A 600 V AC 80 V DC Fuse Board Mount Surface Mount