Home Products Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses KLDR025.TXP
Images are for reference only
Add to Favourites
KLDR025.TXP
Manufacturer
Littelfuse(美国力特)
P/N
KLDR025.TXP
Date Code
20+
Package
Detailed Description
25A 600 V AC 300 V DC Fuse Cartridge Holder