Home Products Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses 04611.25ER
Images are for reference only
Add to Favourites
04611.25ER
Manufacturer
LITTELFUSE
P/N
04611.25ER
Date Code
20+
Package
Detailed Description
1.25A 600 V AC 80 V DC Fuse Board Mount Surface Mount