Home Products Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FWP-50A14FA
Images are for reference only
Add to Favourites
FWP-50A14FA
Manufacturer
BUSSMANN
P/N
FWP-50A14FA
Date Code
21+
Package
Detailed Description
50A 700 V AC 800 V DC Fuse Cartridge Holder